Fachowa opieka nad osobami starszymi

O nas

Opieka pielęgniarska

Centrum Medyczne OpiekaPielegniarska.pl posiada swoją siedzibę we Wrocławiu. To zakład opieki zdrowotnej i jednocześnie firma rodzinna, która istnieje od 2006 r. Udało nam się połączyć umiejętności oraz doświadczenie zdrowotne z różnych dziedzin, wśród których znajduje się nie tylko medycyna i psychologia, ale też informatyka.

Celem naszej działalności jest pomoc osobom wypisanym ze szpitala, które znajdują się w różnym stadium rozwoju choroby. Często są to pacjenci, którzy muszą borykać się z niekorzystnym rokowaniem. Naszym zadaniem jest zapewnienie im należytej opieki długoterminowej we własnym domu.

Zapewniamy naszym pacjentom specjalistyczne i kompleksowe usługi pielęgniarskie. OpiekaPielęgniarska.pl dysponuje bardzo dobrze wyposażoną wypożyczalnią sprzętu medycznego oraz specjalistycznym sklepem, w którym znajdują się takie produkty jak materace, poduszki ortopedyczne czy stabilizatory.

W naszych planach znajduje się poszerzenie działalności. Chcemy zapewnić naszym pacjentom nie tylko opiekę domową, ale i stacjonarny ośrodek opiekuńczo-leczniczy.

Naszej pracy przyświeca maksyma zaczerpnięta z „Małego Księcia” – „To, co w życiu najważniejsze, jest niewidoczne dla oczu. Można to zobaczyć tylko sercem”. Dbamy o nasze dobre relacje nie tylko z pacjentami, ale również z ich rodzinami.